Ми хворіємо, коли організм хоче відпочити, — психолог із Дніпра

Навесні та восени у психологів збільшується число пацієнтів із неврозами та депресіями. Спеціалісти пов’язують це з природнім циклом.

Про це розповіла в пресцентрі Відкритого психологиня та психосоматологиня з Дніпра Оксана Одинець.

Ні для кого не секрет, що навесні знижується імунітет. Як наслідок – людина відчуває сильну втому, а за нею приходять і психічні розлади. Одна з ознак весняного загострення – полярні зміни настрою. Це в однаковій мірі стосується як чоловіків, так і жінок. Щоб вберегти своє здоров’я, експерти радять, перш за все, навчитися розуміти свій організм і більше відпочивати. Наприклад, лягати спати на годину раніше, бути більш активним у світловий день.

«Не завадять також навесні заспокійливі та деякі допоміжні препарати, наприклад, магній. Втім займатися самолікуванням не слід. Перед вживанням ліків треба обов’язково проконсультуватися зі спеціалістом», — зазначає Оксана Одинець.

Ми хворіємо, коли організм хоче відпочити, - психолог із Дніпра - рис. 1

Також психологиня зауважує: «Якщо ви захворіли, не треба сприймати це як черговий привід себе пожаліти. Усі хвороби приходять до нас не просто так. Таким чином організм сигналізує про якусь свою потребу. Скоріш за все, він дуже втомився і єдиний спосіб відпочити – це зробити перерву на лікування. Не ігноруйте це прохання».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Дождливо и облачно: погода в Днепропетровской области на 15-17 апреля | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,