Мітинги в Росії проти влади: прогнози дніпровського політексперта

Опозиційний російський політик Олексій Навальний закликав співвітчизників вийти на мітинги проти влади. Експерти роблять перші прогнози та аналізують вплив ситуації в Росії на Україну.

Свої спостереження з цього приводу розповів і дніпровський політичний оглядач Юрій Райхель у пресцентрі Відкритого

Російський опозиціонер Олексій Навальний, який наразі перебуває під арештом, закликав співвітчизників виходити на вулиці. Його штаб анонсував масові протести на 23 січня. Робити прогнози щодо масштабу мітингів і кількості їх учасників поки ще зарано, — кажуть політичні експерти. Також додають, що найбільше повстанців можна очікувати в Москві, Петербурзі та Хабаровську. На заваді невдоволеним росіянам можуть стати погодні умови. Зокрема, температура в «потрібну» суботу впаде до 30 градусів морозу.

Як ситуація в сусідів вплине на Україну, політологи теж однозначної відповіді не дають. Наслідки послаблення російської влади можуть відбитися на нашій країні як позитивно, так і негативно.

«Якими б не були результати мітингів 23 січня, українцям варто бути обережними. Ми не знаємо як зміни в складі російської влади вплинуть на нашу країну. І чи відбудуться якісь зміни взагалі. Сьогодні багато наших співвітчизників підтримує Навального тільки тому, що він ворог Путіна. Повторююсь: варто бути обережними», — зауважує Юрій Райхель.

Мітинги в Росії проти влади: прогнози дніпровського політексперта - рис. 1

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Теракт в центре Багдада: известно о десятках погибших | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,