На межі з конфліктом: як позначиться на Дніпропетровщині загострення на Донбасі

Ситуація у зоні сутички на Донбасі загострилася з початку квітня і наразі лишається неспокійною. Дніпропетровщина межує з Донецькою областю і це може стати приводом для хвилювання.

Чи потрібно перейматися, розповів у пресцентрі Відкритого кандидат політичних наук Віктор Пашков.  

За інформацією українських розвідників, Росія готує масштабні провокації і може ввести бойовиків вглиб України. Політологи припускають, що таким чином Кремль «розвідує ґрунт» і спостерігає за реакцію Європи та США на ті чи інші дії. Україна вже отримує підтримку закордону та готується до можливого наступу. Зокрема, Європарламент призвав серйозно посилити санкції проти Росії у випадку ескалації на Донбасі.

Також експерти зауважують, що хоча Дніпропетровщина і межує з Донецькою областю приводів для занепокоєння, на даний момент, немає.

«Якщо на лінії зіткнення стане гаряче, то Дніпро може відчути потік переселенців.Він буде невеликим, адже значна частина виїхала ще раніше. Ті, хто буде боятися окупації Луганської та Донецької області, намагатимуться втекти. Дніпропетровська область є найближчою великою промисловою та розвинутою областю до зони конфлікту, тож очевидно, що вибір паде саме на неї. Проте перейматися за якісь військові наступи в сторону Дніпра не варто», — коментує Віктор Пашков.

DSC 3765 e1618226334389

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Вольногорске ночью полностью сгорел автомобиль «Hyundai Accent» | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,