Міжнародний кінофестиваль для дітей у Дніпрі

«Чілдрен Кінофест» – це міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей. З 28 травня по 6 червня він пройде у 20 українських містах. У тому числі, і в Дніпрі.

Про це в пресцентрі Відкритого розповіла кураторка кінофестивалю Наталія Гейман.

«Чілдрен Кінофест» знайомить молоду аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.

«Щорічний фільм-переможець фестивалю визначається шляхом прямого голосування дітей. На вході до кінотеатру кожен відвідувач отримає бюлетень, за допомогою якого буде оцінювати стрічку», — пояснює Наталія Гейман.

IMG 8158 e1621594832190

Фільмом-відкриттям «Чілдрен Кінофесту» стане фантастична анімаційна стрічка Анатолія Лавренішина «Віктор_Робот», яка в цьогорічній конкурсній програмі представляє Україну. Картина вже відзначена призом глядацьких симпатій Одеського міжнародного кінофестивалю та премією «Кіноколо». Події фільму розгортаються в далекому майбутньому. Штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, не працює. Єдиний, хто може її полагодити – дідусь маленької Віки, який і створив це світило. Однак він таємниче зникає.

Захід для дітей та їх батьків безкоштовний, але за попередньою реєстрацією на офіційних сторінках «Чілдрен кінофесту».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре маленькие художники разрисовали вышиванки петриковской росписью (ВИДЕО) | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,