Молодь Дніпропетровщини приймає рішення: створено молодіжну раду при Дніпропетровській ОДА

Громадська організація «Молодь Дніпра» у партнерстві з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією в рамках проєкту «Молодь Дніпропетровщини приймає рішення» створює молодіжну раду. Чим займатиметься ця рада та як потрапити до неї, розповідали у пресцентрі телеканалу «Відкритий» засновники організації. 

3-4 вересня у м. Дніпро відбудуться установчі збори Дніпропетровської обласної молодіжної ради  при Дніпропетровській обласній державній адміністрації, на якій буде створена нова Молодіжна рада, ухвалено ії Положення  та обрано керівний склад.

Молодь Дніпропетровщини приймає рішення: створено молодіжну раду при Дніпропетровській ОДА - рис. 1

«Взяти участь в установчих зборах можуть представники інститутів громадянського суспільства, органів студентського самоврядування, молодіжних рад (молодіжних консультативно-дорадчих органів) міст обласного значення, молодіжних рад (молодіжних консультативно-дорадчих органів) об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської області.», — розповідає голова організації «Молодь Дніпра» Сергій Таран. 

Молодіжна рада стане дорадчим органом, який співпрацюватиме з керівництвом області та допоможе розвивати молодіжний рух на Дніпропетровщині. Планується створення декількох напрямків — соціальна робота, культурний  та спортивний сектори.

Молодь Дніпропетровщини приймає рішення: створено молодіжну раду при Дніпропетровській ОДА - рис. 2

«Членом ради можуть стати молоді люди віком від 14 до 35 років, які входять до громадських організацій, студентських рад та прагнуть якісно змінити життя в регіоні та Україні. Для вступу необхідно заповнити анкету і долучитися до форуму, який пройде 3-4 вересня,» — сказав комунікаційний координатор Дмитро Твердохліб. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Днепре создали комиссию для ликвидации парка Сагайдак 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,