Молодь Дніпропетровщини приймає рішення: створено молодіжну раду при Дніпропетровській ОДА | Відкритий

Молодь Дніпропетровщини приймає рішення: створено молодіжну раду при Дніпропетровській ОДА

Громадська організація «Молодь Дніпра» у партнерстві з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією в рамках проєкту «Молодь Дніпропетровщини приймає рішення» створює молодіжну раду. Чим займатиметься ця рада та як потрапити до неї, розповідали у пресцентрі телеканалу “Відкритий” засновники організації. 

3-4 вересня у м. Дніпро відбудуться установчі збори Дніпропетровської обласної молодіжної ради  при Дніпропетровській обласній державній адміністрації, на якій буде створена нова Молодіжна рада, ухвалено ії Положення  та обрано керівний склад.

“Взяти участь в установчих зборах можуть представники інститутів громадянського суспільства, органів студентського самоврядування, молодіжних рад (молодіжних консультативно-дорадчих органів) міст обласного значення, молодіжних рад (молодіжних консультативно-дорадчих органів) об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської області.”, – розповідає голова організації “Молодь Дніпра” Сергій Таран. 

Молодіжна рада стане дорадчим органом, який співпрацюватиме з керівництвом області та допоможе розвивати молодіжний рух на Дніпропетровщині. Планується створення декількох напрямків – соціальна робота, культурний  та спортивний сектори.

“Членом ради можуть стати молоді люди віком від 14 до 35 років, які входять до громадських організацій, студентських рад та прагнуть якісно змінити життя в регіоні та Україні. Для вступу необхідно заповнити анкету і долучитися до форуму, який пройде 3-4 вересня,” – сказав комунікаційний координатор Дмитро Твердохліб. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Днепре создали комиссию для ликвидации парка Сагайдак 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,