Бібліотека у Дніпрі організовує для молоді кіномарафони та квести

Інтерактивні квести, кіномарафони та книги. Усе це можна знайти в Дніпроптеровській бібліотеці імені Свєтлова. Її директорка, Ольга Матюхіна, переконана, що бібліотека в своєму традиційному  розумінні є нецікавою для читача, тому працівники руйнують стереотипи про нудне читання книжок у тиші.

Про це Ольга Матюхіна разом з бібліотекарами першої категорії Богданом Ланіним та Даніїлом Перфіловим розповіли в пресцентрі Відкритого.

Відвідувачі обласної бібліотеки ім. Свєтлова набагато вибагливіші. Їх не здивувати звичайними залами для читання та широким асортиментом літератури. Це молодь. Тому директорка разом з молодими співробітниками перетворила бібліотеку у своєрідний майданчик для розвитку та спілкування юних хлопців і дівчат. Тут вони грають у настільні ігри, проводять інтелектуальні вікторини та навіть дивляться документальне кіно.

«А з настанням теплої погоди, ми беремо свої каремати, пуфи, книжки, настільні ігри і виходимо на газони. Робимо лаунжзони та розповідаємо нашим молодим городянам про існування нашої бібліотеки і про ті послуги, які ми для них готуємо», — ділиться директорка Бібліотеки для молоді ім. Свєтлова.

IMG 7946 e1620729097861

Даніїл Перфілов відповідальний за організацію ігротеки. Він збирає молодь та організовує цілі змагання з «Дженги», «Монополії» та інших настільних ігор.

«Зараз ті хлопці та дівчата, які на постійній основі приходять до нас грати, почали більш активно цікавитися життям бібліотеки. Вони волонтерять, залучають своїх друзів, допомагають в організації інших заходів», — каже Даніїл.

IMG 796695

Його колега Богдан Ланін готує для молоді вікторини. Каже, що вони допомагають в інтерактивній формі підготуватися до ЗНО та ДПА.

«Вікторини ми проводимо і в онлайн, і в офлайн форматі. На наших сторінках у соцмережах можна попередньо зареєструватися і, таким чином, приєднатися до участі. Найближчим часом ми організовуємо захід до Дня Європи, тому теж усіх запрошуємо», — розповідає Богдан.

IMG 79577

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре музыкальную школу №15 ждет капитальный ремонт | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,