У Молодіжному медіацентрі Дніпра стартувала нова хвиля медіашколи

Молодіжна медіашкола Дніпра – це платформа, на якій кожен бажаючий може оволодіти основами створення контенту. Дві хвилі випускників уже застосовують отримані знання на практиці. Старт третього потоку відбувся 4 листопада. Детальніше про студентів і викладачів молодіжної медіашколи розповіли у пресцентрі Відкритого заступниця керівника проєкту Алла Бережна, член команди проєкту Станіслав Прийтенко та учасниця попередньої хвилі Роксолана Ляхова.

При Молодіжному медіацентрі Дніпра діє безкоштовна медіашкола для всіх, хто хоче навчитися створювати цікавий та якісний контент. Кваліфіковані викладачі протягом місяця діляться знаннями по чотирьом напрямкам: SMM, дизайн, фото, відеозйомка та монтаж. 4 листопада стартувало навчання вже третьої хвилі студентів.

«Наші викладачі горять своєю справою. Вони пояснюють просто та доступно. У нас навчають основам, тож студенти, які приходять до медіашколи – це здебільшого люди, які гадки не мають що таке, наприклад, SMM, як він працює і для чого потрібен. А по завершенню навчання, за досить стислі терміни, починають розбиратися в цій сфері, розвиваються і стають профі», — каже Алла Бережна.

У Молодіжному медіацентрі Дніпра стартувала нова хвиля медіашколи - рис. 1

Студентам читають лекції, а за рахунок наявної в Молодіжному медіацентрі техніки, вони можуть закріпити теорію практикою. Потужні комп’ютери для монтажу, відеокамери зі стабілізаторами, фотоапарати та інше. Заступниця керівника медіашколи акцентує увагу, що на одному з курсів дніпровський фотограф Максим Антоненко навчає фотографувати на телефон.

«Це так захоплює. Ти бачиш кадр, зроблений на професійну камеру і на звичайний телефон – і не бачиш різниці», — коментує Алла.

«Друга хвиля проходила в онлайн-режимі через карантинні обмеження, але була не менш продуктивною. Я не мала необхідних знань, а зараз працюю над власним медіапрєктом», — каже випускниця попередньої хвилі навчання Роксолана Ляхова.

У Молодіжному медіацентрі Дніпра стартувала нова хвиля медіашколи - рис. 2

«Наші двері відкриті для всіх, хто хоче стати ближчим до медіасфери. Спікери у доступній, іноді жартівливій, формі подають усю інформацію, діляться власним досвідом. Це крута можливість, яку не можна прогавити», — додає Станіслав Прийтенко.

У Молодіжному медіацентрі Дніпра стартувала нова хвиля медіашколи - рис. 3

Щоб стати учнем Молодіжної медіашколи Дніпра необхідно пройти співбесіду. Жодних обмежень у віці немає. Найголовніше – велике бажання отримати знання.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепре в Сквере Героев открылась выставка «Ожидание VS Реальность» | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,

Підпишись на Відкритий: