Молодіжний театр Дніпра презентує прем’єру спектаклю, в якому грають лише жінки | Відкритий

Молодіжний театр Дніпра презентує прем’єру спектаклю, в якому грають лише жінки

Сьогодні у прес-центрі «Відкритий» актори «Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру» розказали про незвичайність вистави «Женитьба» по Гоголю, прем’єра якої відбулася цього місяця.  

«Режисер «Женитьбы» — Павло Гатилов. Це дійсно незвичайний за своєю формою спектакль: у нас руйнується четверта стіна – ми виходимо в глядацький зал для спілкування. До того ж особливим виставу роблять декорації, костюми та грим», — говорить провідний майстер сцени, актор Ігор Тітов.

За словами актора Владислава Гончарова, на глядачів чеках непередбачена трактовка Гоголя та незвичайні образи героїв.

«Подобається те, що під час вистави ми іноді імпровізуємо. Це дає актору свободу. Дивуємо глядача тим, що класичні тексти Гоголя виконуються у сучасному форматі», — додає Владислав Гончаров.

Як стверджує актриса Наталія Коваленко, «Женитьба» — це абсолютно ігрова вистава, яка дозволяє акторам розкрити свій потенціал у повній мірі.

За словами актриси Ірини Антонової, вистава дійсно успішна не лише завдяки своїй незвичайній формі, а й дякуючи дружному акторському складу.

Тим часом на глядачів «Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру» чекає ще одна прем’єра — вистава «Люблячі жінки Марселя». Показ відбудеться 19 квітня о 18:00. До речі, у цьому спектаклі грають лише жінки.

Раніше ми розповідали, як протистояти маніпулюванню свідомістю під час передвиборчої кампанії.

Теги:

Оцените этот материал: