Ми потрібні тут: стартував проєкт для учасників АТО/ООС Дніпропетровщини | Відкритий

Ми потрібні тут: стартував проєкт для учасників АТО/ООС Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині  розпочинається новий проєкт, пов’язаний з діяльністю по згуртуванню громад і залученням в громадські активності ветеранів АТО/ООС, про це у пресцентрі телканалу “Відкритий” розповіли ініціаторки проєкту Вікторія Федотова та Олена Трегубенко. 

Наслідки війни на Донбасі відчули майже усі українські родини. Згуртування і спільна мета – це зовсім не зайве поняття для людей, що живуть на одній території, а одна з основних речей, які впливають на мир і благополуччя громадян, і відповідно, майбутнє дітей і України.

“Ми запланували спільні роздуми про потреби громади через застосування технології форум-театр, конференцію за методикою відкритого простору, спільні поїздки, зустрічі, рефлексії і навчання, а також конкретні дії на тему організації безпечного майбутнього людей в громадах. Наш проєкт може стати корисним для учасників АТО/ООС та їх родин. Залучити до співпраці сподіваємося тих, хто у 2014 році зробив перший крок, щоб захистити нашу країну. А тепер ці люди зроблять другий крок – почнуть її змінювати на краще,” – розповідає ініціаторка проєкту Вікторія Федотова. 

Проєкт містить три напрямки – взаємодопомогу ветеранів один одному, залучення ветеранів разом з громадами до спорту, менторську роботу ветеранів з підлітками та молоддю, яка знаходиться в складних життєвих обставинах. І проходитиме у Новомосковську, Павлограді та Нікополі.

“В команду проєкту залучені фахівці з досвідом участі в бойових діях, які в мирному житті є тренерами, психологами, також фахівці з досвідом роботи в поліції, громадські діячі, які вже мають спільні з своїми громадами успішні і корисні проєкти,”- говорить психологиня Олена Трегубенко. 

Розпочався  проєкт 1 травня 2020 року та триватиме 1 рік. Реалізовується  він в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Нідерландів.
По результатам проєкту, організатори сподіваються побачити в суспільстві активних лідерів, які впровадять соціальну, психологічну роботу, а також навчать дітей та дорослих захищати себе.
Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре

Теги: ,