На Дніпропетровщині приватизують держмайно

В Америці їх три, в Австралії п’ять, а в Україні понад 4 тисячі. Така кількість державних підприємств наразі є в різних країнах світу. Віднедавна в нашій державі їх активно приватизують. Зокрема, і на Дніпропетровщині.

Про це в пресцентрі Відкритого розповіла перша заступниця начальника регіонального відділення Фонду держмайна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях Анна Калініна.

Майже половина українскього держмайна не функціонує і є банкрутами. Тож усе активніше у нашій державі впроваджується процес приватизації. Він дозволяє фізичним і юридичним особам викупити майно державної власності на аукціоні в онлайн-режимі. Серед переваг такого явища: боротьба з корупцією, покращення роботи підприємства, створення нових робочих місць та додаткові надходження до бюджету.

«З початку року ми знайшли нового власника для 9 об’єктів, які розташовані на території нашої області. І забезпечили надходження коштів до державного бюджету у розмірі майже 7 млн грн. Я вважаю, що це гарний результат для такого невеликого проміжку часу. За минулий карантинний рік показник теж доволі високий – 25 млн гривень», — коментує Анна Калініна.

DSC 3967

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: На Днепропетровщине начали выдавать водительские права нового образца (ВИДЕО) | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,