Що таке каучсерфінг і з чим його їдять: поради мандрівниці із Дніпра

Справжня подорож чи туристичний відпочинок? Досвідчена мандрівниця із Дніпра переконана, що різниця є. Як зекономити на житлі за кордоном і що таке каучсерфінг?

Про це розповіла в пресцентрі Відкритого Олена Безбородько.

З настанням тепла з’являється все більше охочих полетіти на курорт за кордон. Тож росте і кількість звернень до туроператорів. Мандрівниця Олена Безбородько не відмовляє купувати путівки в агентствах, проте зауважує, що самостійно спланована подорож виходить більш цікавою, а головне бюджетною.

Найбільше зекономити можна на житлі. Досвідчені туристи радять скористатися мережею каучсерфінгу. Її члени пропонують один одному допомогу та нічліг на час подорожі, годують національними стравами та показують місця, про які відомо лише місцевим.

«Перед тим, як поїхати жити на декілька днів до незнайомця, ви, звісно, повинні познайомитися. Особисто я переписувалася в месенджері зі своїм каучем протягом 3-4 тижнів. Ви дізнаєтеся про погляди один одного на життя, слідкуєте один за одним у соцмережах, розумієте чи зможете знаходитися разом під одним дахом. Якщо спільну мову знайдено, то можна сміливо їхати», — розповідає Олена.

Що таке каучсерфінг і з чим його їдять: поради мандрівниці із Дніпра - рис. 1

Великим плюсом каучсерфінгу є наявність реальних відгуків. Залишені коментарі, навіть погані, не можна видалити чи приховати. Отже прийняти правильне рішення стає легше.

«Я розумію, що багатьох це лякає. Але якщо свідомо підійти до питання, то ви знаходите не тільки безкоштовне ліжко, а й друга. Ви побачите нове місто з незвичної сторони. Окрім цього, дуже цікаво приймати мандрівників у себе вдома. До мене, у Дніпро, приїжджав чоловік із Данії. Мама годувала його борщем, а я водила нашими музеями. Це неймовірний досвід», — переконує мандрівниця.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепре появились ситилайты с изображением легких певицы alyona alyona (ВИДЕО) | Відкритий

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и страницу Відкритого в Facebook, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,