На Дніпропетровщині прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку

«Якою буде погода в перші дні літа?», — про це у Відкритий розповів начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак.

IMG 0647

«З 31 травня по 3 червня, у зв’язку з відсутністю опадів і високою температурою повітря, ми очікуємо надзвичайну пожежну небезпеку на значній території Дніпропетровщини», — зазначив Василь Гринчак.
Щодо погоди, то, за словами експерта, на завтра — 31 травня — прогнозується малохмарна погода без опадів, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря по області вночі 14-19 градусів, удень — 29-34. По місту — вночі 17-19, удень — 31-33. 1-2 червня опадів ми не очікуємо, прогнозується невелика хмарність, вітер північно-східний, 3-8 метрів за секунду. Температура вночі 14-19 градусів, удень — 29-34.

«За попередньою консультацією українського Гідрометцентра, на 3-4 червня прогнозується погода без опадів, є ймовірність невеликого дощу вдень, 4 червня. Вночі температура — 14-19 градусів, удень — 26-31», — говорить Василь Гринчак.
Як розповів експерт, у минулому році літо почалося в ті ж самі строки, що і в поточному, тобто в першу декаду травня, коли середньодобова температура стала більше 15 градусів. У цілому середня температура травня 2019 зафіксована вище норми, а кількість опадів у півтора рази вище середнього значення.

Раніше ми розповідали, що рада громадського контролю НАБУ допомагає в боротьбі з корупцією.

Теги: