На Дніпропетровщині стартував проєкт соціалізації ветеранів АТО

Проєкт «Крок у майбутнє» реалізується на Дніпропетровщині з метою ресоціалізації ветеранів АТО/ООС. Детальніше про нього розповіли у пресцентрі Відкритого Олексій Корж, Олександр Каховський та Сергій Звірко.

Проєкт «Крок у майбутнє» покликаний допомогти ветеранам у розв’язанні проблем комунікації з родиною та суспільством. Організатори вважають, що він вплине на поліпшення матеріального стану воїнів АТО, сімей загиблих та зниклих безвісти шляхом підвищення конкурентної спроможності на ринку праці.

«Проєкт буде реалізований у трьох областях: Дніпропетровській, Донецькій та Луганській. Ми сподіваємось, що групи людей із цих регіонів створять мережу, яка буде дозволяти знаходити проблематику для різних населених пунктів і вирішувати її» — розповідає радник Голови правління всеукраїнського обєднання патріотів «КОМБАТАНТ» Олександр Каховський.

На Дніпропетровщині стартував проєкт соціалізації ветеранів АТО - рис. 1

160 учнів, які залучаться до проєкту, протягом чотирьох місяців відвідуватимуть онлайн-лекції та практичні заняття від спікерів з усієї країни. Їм розповідатимуть про психологію, проєктний менеджмент та основи економіки.

«На досвіді ми бачимо, що безліч чудових проєктів з часом згасають або про них забувають, Наше завдання зробити проєкт, який буде не просто функціонувати, а розвиватися і набирати обертів. А у результаті наші ветерани будуть розробляти власні ідеї і заробляти гроші», — коментує начальник Відділу Міністерства у справах ветеранів України у Дніпропетровській області Олексій Корж.

На Дніпропетровщині стартував проєкт соціалізації ветеранів АТО - рис. 2

«Дуже важливим моментом є те, що перша хвиля учнів дасть поштовх і в майбутньому вони зможуть допомагати іншим ветеранам у вирішенні їх проблем» , — доповнює голова Ради ветеранів АТО/ООС при Дніпропетровській ОДА Сергій Звірко.

На Дніпропетровщині стартував проєкт соціалізації ветеранів АТО - рис. 3

Додатковим очікуванням є створення ветеранами осередків розробки та втілення грантових проєктів, спрямованих на вирішення різноманітних проблем громадянського суспільства.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:  Благодаря онлайн-проекту ОПЗЖ “Дякуємо за життя!” каждый может поблагодарить ветеранов за подвиг | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,