У Дніпрі в Музеї АТО відкрилась виставка художниці-десантниці

У Дніпрі в Музеї АТО відвідувачі зможуть побачити картини талановитої художниці, десантниці Катерини Полякової. Разом з керівницею пресслужби 25-ої окремої повітряно-десантної бригади Тетяною Заріцькою у пресцентрі Відкритого авторка виставки розповіла про свої картини.

Катерина Полякова народилася на Луганщині у творчій сім’ї: прадід, який був полковим капеланом і загинув у бою, коли рятував поранених під час Першої світової війни, закінчив Строгановське художнє училище, бабуся й мати – теж живописці.

В армії Катерина вже дуже довгий час. Коли розпочалася війна на Сході країни, жінка й взагалі забула про творчість. Але саме українські військові надихнули її на написання картин.

«На виставці представдлено 15 портретів моїх побратимів. Їх очі говорять більше за будь-які слова.  Усі вони – герої», — каже Катерина Полякова.

У Дніпрі в Музеї АТО відкрилась виставка художниці-десантниці - рис. 1

«Ми сподіваємося, що цю виставку відвідає багато людей. І всі вони не тільки побачать, але й відчують ці зображення», — додає Тетяна Заріцька.

У Дніпрі в Музеї АТО відкрилась виставка художниці-десантниці - рис. 2

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Пункт дислокації Донбас»: у Дніпрі презентували книгу волонтерки і воїна АТО | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,