На Дніпропетровщині стартує молодіжний табір мистецтв

Про літній табір мистецтв для творчої молоді у прес-центрі Відкритий розповіли організатори проекту — представниці Всеукраїнської молодіжної громадської організації «ФРІ» Дар’я Лондар та Наталія Малова.

IMG 2792

«Молодіжна громадська організація «ФРІ» налічує понад 500 активних членів і займається реалізацією різноманітних освітніх, мистецьких та благодійних проектів. Зараз організовуємо літній наметовий табір «ArtCamp». Він присвячений мистецтву та громадському активізму. Наша мета — навчити молодь виражати свою громадську позицію через мистецтво», — розповідає Дар’я Лондар.

За словами Дар’ї, табір відбудеться 2-7 липня на Дніпропетровщині, в селищі Обухівка. Учасникам пропонують жити у палатках та харчуватися їжею з вогнища. Під час табору заплановані тренінги на тематику мистецтва та громадського активізму. Для цього вже запрошено цікавих спікерів.

«Планується, що учасники будуть займатися малюванням та слухати лекції про театральні перформанси. Працюватиме форум театру та різноманітні танцювальні майстер-класи. До табору відбираємо саме творчу молодь за мотиваційним листом», — додала Наталія Малова.

«Табір проходить четвертий рік поспіль. Долучитися до нього можуть творчі люди з усієї України. Для цього потрібно заповнити онлайн-анкету. Набір триває до 20 червня», — говорить Дар’я Лондар.

Додаткову інформацію можна знайти на Фейсбук сторінці.

Раніше ми розповідали, що Дніпро стане зручнішим для людей з інвалідністю.

Теги: