Один з найбільших закладів позашкільної освіти Дніпра відзначив ювілей

32 клуби, 12 напрямків навчання, понад 11 тисяч вихованців і випускників. Один з найбільших закладів позашкільної освіти Дніпра відзначив ювілей — 10 років.

Як дитячий центр «Лідер» святкував День народження в пресцентрі Відкритого розповіли його директорка Ірина Власенко та її заступниці Олена Льовочкіна та Олена Петішева.

Клуби «Лідеру» розташовані майже по всьому місту. Директорка пояснює, що вони знаходяться в житлових будинках, тож дітям і батькам відвідувати гуртки дуже зручно. У центрі функціонує безліч колективів, які займаються різноманітними напрямами роботи. Серед яких вокал, хореографія, спортивні секції, туризм, образотворче мистецтво. А нещодавно з’явилася навіть власна студія звукозапису, тож тепер музиканти «Лідера» можуть записувати пісні на професійному рівні.

«На початку наші вихованці хочуть спробувати все. Вони займаються і народними танцями, і спортивним орієнтуванням, ще й малювати встигають. Згодом, деякі так і продовжують відвідувати багато гуртків. Хтось же починає більш серйозно приділяти увагу одному конкретному напряму. Тож ми пишаємося, що наш заклад допомагає багатьом дітям не просто знайти цікаве хоббі або організувати дозвілля, а й зрозуміти ким вони хочуть бути у майбутньому. Наші випускники пов’язують своє життя з заняттям, яким зацікавилися в «Лідері», — розповідає Ірина Власенко.

IMG 7029 1

«Наші вихованці мотивують нас працювати. Завдяки ним, ми розуміємо навіщо вже 10 років займаємося своєю справою», — додає Олена Петішева.

IMG 7026

Олена Льовочкіна каже: «За багато років роботи було облаштовано всі наші клуби. Ми хочемо, щоб діти комфортно почували себе в наших стінах. Сьогодні вони не тільки знаходяться в зручних районах, а й сучасно та стильно виглядають».

IMG 7030

Офіційна дата заснування позашкільного закладу – 2 лютого. Свій ювілей «Лідер» відначив масштабним концертом-спектаклем. Директорка та її заступниці влаштували вихованцям і всім присутнім сюрприз – переклали на українську мову пісню «Сансара» і заспівали її на сцені.

«Ми щасливі, що нарешті змогли оживити нашого символа – Казешку. Це така вигадана фіолетова істота, на яку раніше можна було подивитися тільки з телефона. На День народження ми зробили величезну ростову ляльку. Тепер усі сперечаються, хто в ній буде ходити. Охочих багато», — каже директорка «Лідеру».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: У Петриківській громаді з’явився сучасний ХАБ крафтових технологій | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,