Пенсійні інновації: як змінився вік виходу на пенсію та кому її перерахують

Розмір пенсій вгору. Пенсійний вік для жінок – також. З початку квітня поточного року на людей поважного віку чекають деякі інновації.

Про них розповіла в пресцентрі Відкритого заступниця начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Дніпропетровській області Наталія Корнійчук. 

З квітня 2021 року жінки зможуть вийти на заслужений відпочинок, як і чоловіки, з 60-ти років. Мінімальний страховий стаж у такому випадку має складати 28 років. Та фахівці акцентують увагу, що ця цифра буде збільшуватися. І вже в 2028-му році досягне 35-ти.

Окрім цього, з 1-го квітня перерахували виплати працюючим пенсіонерам. Нова сума буде вираховуватися індивідуально, а отримає її приблизно два мільйони осіб.

«Мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. На сьогодні такий розмір складає 1769 грн. З 1 липня він збільшиться до 1864 грн, а з 1 грудня – до 1934. Тобто буде змінюватися і мінімальний розмір пенсії», — пояснює Наталія Корнійчук.

Пенсійні інновації: як змінився вік виходу на пенсію та кому її перерахують - рис. 1

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Бесплатные поездки в такси для врачей Днепропетровщины | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Підпишись на Відкритий: