Пенсія у розмірі 1000$ в Україні — це можливо, — дніпровська експертка з недержавного пенсійного забезпечення

Отримувати пенсію в розмірі тисяча доларів на місяць в Україні – реально. Але у випадку оформлення недержавної накопичувальної пенсії. Як це працює в Україні розповіла у пресцентрі Відкритого дніпровська експертка з недержавного пенсійного забезпечення і страхування життя Юлія Дзевель.

Пенсія у розмірі 1000$ в Україні — це можливо, — дніпровська експертка з недержавного пенсійного забезпечення

Недержавна накопичувальна пенсія не залежить від того були ви працевлаштовані офіційно або неофіційно, сплачували податки чи ні. Також на її отримання не впливає стаж і вік. Такий вид виплат можна отримувати до або після 60 років та передавати у спадщину. Так, у разі раптової смерті одного з членів родини, його накопичення не зникнуть, а перейдуть у спадок дружині, дітям чи онукам.

«Перевагою накопичувальної пенсії є повна свобода дій. Ви самостійно можете визначити розмір щорічного платежу, валюту накопичень: долари або гривні, вік, з якого планується отримання пенсійних виплат. Також можна обрати строк: отримувати кошти раз на місяць, квартал, півроку чи рік», — розповідає Юлія Дзевель.

Пенсія у розмірі 1000$ в Україні - це можливо, - дніпровська експертка з недержавного пенсійного забезпечення - рис. 1

На розмір недержавної пенсії впливає вік. Чим молодша людина, тим більше часу вона має для накопичення, а отже менше сплатить власних коштів.

«Тож я раджу починати діяти якомога раніше. Якщо почати накопичувати гроші у 25 з мінімальної суми, то у 60 років ваша пенсія може складати приблизно 1000$», — додає експертка.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Правительство Украины предупредит о жестком локдауне за нескольно дней до его введения | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,

Підпишись на Відкритий: