ЗНО-2021: дніпровські школярі активно реєструються

Графік відомо. Реєстрація розпочалася. Дніпровські одинадцятикласники вже на низькому старті перед ЗНО-2021.

Про цьогорічне зовнішнє оцінювання розповіла в пресцентрі Відкритого директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

Розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року. Триватиме вона до 5 березня, а Дніпропетровщина вже б’є всі рекорди. Усього за один день з початку реєстрації, з нашої області було подано понад 4500 заяв. Це 15% від усіх учнів випускних класів.

«Реєстрація триває до 5 березня, але я прошу школярів не відкладати це на останній момент. Додаткової можливості не буде. Також хочу звернути увагу на наявність електронного підпису при заповненні заяви», — коментує Марина Горбенко-Хвастунова.

ЗНО-2021: дніпровські школярі активно реєструються - рис. 1

Цього року для учнів 11 класів обов’язковим буде ДПА у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів: українська мова, математика, історія України або іноземна мова та один із навчальних предметів на вибір.

«Перед реєстрацією школярам рекомендовано ознайомитися з переліком предметів, які потрібні для вступу на певну спеціальність у ВНЗ. Від цього залежить, яке ЗНО потрібно пройти. Наприклад, українську мову (яка необхідна як ДПА) або українську мову та літературу», — зазначає директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Загалом, зовнішнє оцінювання налічує 12 тестувань. Хімія – перший екзамен у графіку. Його складатимуть вже 21 травня. Закриває календар ЗНО-2021 географія – останній тест учні напишуть 15 червня.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Испании сделают четырехдневную рабочую неделю: в чем заключается эксперимент | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,