Дніпровський експерт про вплив київського локдауну на вітчизняну економіку

Проїзд за спецперепусткою, зачинені кафе та ресторани, дитсадки і школи не працюють. Відучора в Києві ввели жорсткий локдаун. Як це позначиться на вітчизняній економіці?

Про це розповів у пресцентрі Відкритого президент Дніпровського банківського союзу Володимир Косюга. 

Економісти кажуть, що столичний «локдаун» не матиме сильного негативного впливу на вітчизняну економіку. Насамперед через те, що в Києві немає великих потужних виробництв і важкої промисловості. Що стосується офісних працівників, то за рік карантину вони повністю пристосувалися до дистанційної роботи. Проте постраждають київські підприємці.

Фахівці зауважують, що коронакриза не відступає і українська економіка продовжує перебувати в слабкому стані. Вона почне відновлюватися лише у випадку прискорення темпів вакцинації. Врятувати її може не тільки влада, а й звичайний споживач.

«Треба стимулювати, у першу чергу виробництво та споживання своїх товарів. Чим більше ми будемо купувати й використовувати продукцію, вироблену в Україні, тим більше ми будемо залучати коштів до української економіки», — пояснює Володимир Косюга.

DSC 3443

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Крупные сети АЗС в Украине снижают цены на бензин: с чем это связано | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,