Пластовий рух у Дніпрі: скаути готуються до початку навчального року

Уже цієї суботи, 5 вересня, українські скаути пластового руху в Дніпрі розпочнуть свій навчальний рік. Про насичене літо навіть в умовах карантину розповіла в пресцентрі Відкритого керівниця місцевого осередку ПЛАСТ Ольга Подгорнова.

Відкриття пластового року в Дніпрі пройде 5 вересня у сквері Прибережний. Нагородження переможців літніх марафонів стануть початком насиченої програми, яку підготували пластуни нашого міста та міської флотилії юних моряків і річковиків.

«Влітку ми провели два масштабних марафони «Мандрівний червень» та «Відкриваю незалежну Україну з Пластом». Перший – це родинний фестиваль, на якому батьки з дітьми мандрували, знімали це на відео і розповідали нам про свою подорож. Другий ми присвятили Дню Незалежності нашої держави. Протягом місяця пластуни виконували цікаві завдання з марафону. Я можу впевнено сказати, що не дивлячись на карантин, це літо стало одним із найяскравіших», — розповідає Ольга Подгорнова.

IMG 1185

Долучитися до пластового руху в Дніпрі має змогу кожен. А зробити це можна вже цієї суботи. Окрім цього, у дніпрян буде можливість поплавати на байдарках, побігати в лабіринтах, розібрати та зібрати автомат. А ввечері для пластунів і гостей їх свята співатиме український гурт «Вертеп».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепре районные советы присоединили к городу.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,