Як виховувати дітей під час карантину: поради від багатодітної мами з Дніпра

Про виховання дітей в умовах карантину говорили з багатодітною мамою, депутаткою міської ради Дніпра Юлією Дмитровою у пресцентрі каналу “Відкритий”. 

Карантин, який подовжили в Україні, не тільки зупинив роботу багатьох підприємств, а й залишив вдома дітей та дорослих. Багато хто з батьків стикнувся з проблемою, як зайняти час своїх чад.

“Головне не панікувати. Карантин – не канікули. Але це можливість зупинитися та без поспіху побути зі своїми дітьми. У нас зараз є унікальна можливість снідати разом, вечеряти, гратися  з дітворою. Коли, як не на карантині?”, – говорить Юлія Дмитрова. 

91928069 577655456427054 3350121155699671040 n

Багато хто примушує дітей робити уроки, залишає їхнє дозвілля на гаджети та телевізор. Це найпростіший шлях. І цей шлях – в нікуди.

“Якщо мої діти хочуть побитися подушками, ми приєднуємося до них. Ми бавимося всі разом. Це повертає і дорослих у дитинство і зближує нас з малими. Так діти починають довіряти нам. Ми всі відкриваємося, коли починаємо грати у щось цікаве”, – розповідає Юлія.

Також в родині Юлії Дмитрової завели традицію заоохочення та чергування. Діти отримують бали за хороші і корисні справи, які вони роблять впродовж дня. А хто виграє, той має отримати невеличкий подарунок.

“Таким чином діти залучаються до дорослого життя. Їм важливо бути корисними. Та і просто цікавий момент змагання”, – зауважила Юлія.

Важливо пам’ятати, що поки є час, потрібно його використовувати із задоволенням. І більше бути з дітьми та рідними людьми.

Теги: ,