Презентуйте подарунок в шкарлупі горіха, — блогерка з Дніпра

До Нового року залишився рівно день. Подарунки вже, певно, придбані. На черзі найцікавіша частина — упаковка. Як зробити свій презент яскравим та ще ціннішим, розповіла у пресцентрі Відкритого дніпровська блогерка Олександра Ткач. 

Упаковка новорічних подарунків  буває дуже економною. Впоратися можна навіть без скотчу та клею. А додаткові прикраси є навколо нас: гілочка ялинки або шишка, нитки для в’язання або непотрібні шнурки із кросівок.

«Зробіть з ниток для в’язання бубон. Це буде наша альтернатива новорічній іграшці. Прикріпіть за допомогою двостороннього скотчу до коробки гілочку ялинки, а на неї повісьте зроблену прикрасу. Можна за бажанням домалювати домашнього улюбленця, який намагається дістати до новорічної кулі», — каже Олександра Ткач.

IMG 6177

Якщо ваш подарунок маленького розміру, цікавою ідеєю може стати заміна коробочки на горіхову шкарлупу.

«Розколіть горіх — його вміст з’їште. Шкарлупу ж помийте та висушіть. Можна пофарбувати горішок зсередини в золотий або срібний колір. Раджу ввімкнути фантазію та презентувати близькій людині цілу корзину волоських ласощів. А зверху покласти нашу саморобку, всередині якої будуть сережки, підвіска чи навіть обручка», — коментує блогерка.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Резиденция Св. Николая и аллея электросакур: 5 локаций Днепра, куда можно пойти 1 января | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,