У музеї «Літературне Придніпров’я» пропонують подивитися на листівки «з минулого»

У музеї «Літературне Придніпров’я» панує новорічний настрій. Там реалізують одразу декілька передсвяткових проєктів. Про них розповіли у пресцентрі Відкритого наукові співробітниці музею Анастасія Шапошнікова та Анастасія Теплякова.

У музеї «Літературне Придніпров’я» діє цікава новорічна експозиція. Відвідувачам пропонують подивитися на вітальні поштові листівки від 1900-х до 1980-х років. Картки різних історичних періодів не тільки дарують святковий настрій, а ще й демонструють особливості життя тієї чи іншої епохи. В ілюстраціях відбивається тогочасна дійсність, світогляд, а іноді – ідеологія та пропаганда.

«Люди не тільки дивляться на цікаві зображення, а й ностальгують за тими часами, коли листівки відправлялися поштою, а побажання на них писалися від руки. Ми віримо, що виставка надихне наших відвідувачів дарувати близьким такі картки, які через десятки років теж стануть експонатами», — каже Анастасія Шапошнікова.

DSC 0183

Написати власну листівку і відправити її поштою можна «не відходячи від каси». Для цього у музеї запустили акцію «Новорічний метелик». Усі бажаючі зможуть залишити у скриньці музею своє привітання, яке потім співробітниці прочитають у прямому ефірі в соціальних мережах «Літературного Придніпров’я».

«З кожним днем скринька заповнюється все більше і більше. Читаємо ми записки щочетверга о 16:00 у прямому ефірі в Instagram. Людина, якій передали листівку-метелика, зможе забрати її в музеї. Ми іноді навіть не замислюємося як приємно сісти і написати комусь від руки святкове повідомлення. Можливо, у нас вийде хоч трішки відродити таку теплу традицію», — розповідає Анастасія Теплякова.

DSC 0178

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Щедрик», каким вы его еще не слышали: хор ВВС США исполнил украинскую колядку (ВИДЕО) | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,