Продовжуємо серію матеріалів про природу, зони відпочинку та парки міста Дніпра | Відкритий

Природа у великому місті: парк Зелений Гай

Як дніпрянам відпочити на природі та при цьому не їхати далеко за місто — розповість Відкритий. Ми підготували добірку куточків природи, що знаходяться у межах Дніпра. Сьогодні розповімо про парк Зелений Гай.

Ми продовжуємо серію матеріалів про природу та зони відпочинку нашого міста. Відкритий вже розповів про лісовий масив на ж/м Ломівський, зелену зону на ж/м Перемога та урочище Тонельна балка. Сьогодні ми підготували публікацію про нещодавно відновлений парк Зелений Гай, який вже встигли полюбити багато містян.

Раніше тут був парк імені Ленінського комсомолу, а зелена зона знаходилась у жахливому стані. Повалені дерева, порослі бур’яном клумби, зруйновані доріжки та сходи —  такий парк приваблював лише безхатченків. Та восени 2018 року до Дня міста відкрили відновлений та перейменований Зелений Гай.

Оскільки парк новий, інфраструктура біля головної алеї парку розвинена гарно: нові доріжки, клумби, лавки, вбиральні. Є сучасний дитячий ігровий майданчик, кафе та декілька торгових точок із морозивом та снеками. Також облаштовані пандуси для маломобільних людей. Ймовірно, реконструкція парку ще продовжиться, адже трошки далі ще залишилося старе асфальтове покриття, проте територію зеленої зони очистили, тепер тут встановлені альтанки та мангали, які здають в оренду.

Чимала територія парку дозволяє проводити різноманітні заходи: фестивалі, ярмарки та кіновечори. Але знайти затишний тихий куточок тут також можна, достатньо трошки пройти вглиб парку. Нове покриття на паркових доріжках дозволяє кататися тут на роликах, самокатах та велосипедах.

Зелений Гай розташовується між проспектом Олександра Поля та вулицею Макарова. Входи у парк облаштовані з обох боків: біля басейну «Метеор» та біля ТЦ Славутич на проспекті Поля. До входів можна під’їхати особистим авто та залишити його на парковці. З центру міста та з площі Старомостової сюди можна дістатися маршрутними таксі тролейбусом та трамваєм, що рухаються у напрямку проспекту Поля чи вулиць Робочої, Макарова та Титова. Наприклад, автобуси №113, №87Б, №76 №106, трамвай №11, тролейбус №1.

Входи у парк позначені на карті

Оновлений парк вже полюбили містяни

Але, ймовірно, реконструкція ще продовжиться

Тут зелено та затишно

Парк наповнився яскравими елементами

Центральна алея і дитячий майданчик виглядають дуже сучасно

У парку встановили нові лавиВідкритий хоче нагадати відпочивальникам про правила поводження на природі: не залишайте сміття та бережіть зелені насадження від пожеж.

Теги:

Оцените этот материал: