Привабливою можна бути і в домашньому халаті на кухні, — сексолог з Дніпра

Сексуальна жінка – яка вона? Чимало представниць прекрасної статі помилково вважають, що вся справа в модельній зовнішності, відвертому одязі та яскравому макіяжі. Проте сексологи запевняють, що бути бажаною можна і в домашньому халаті за приготуванням млинців на кухні.

Як залишатися сексуальною 24/7? У пресцентрі Відкритого розповіла дніпровська сексологиня Валентина Залевська. 

Пишний бюст, спортивні сідниці, струнка талія. Усе це в обгортці вишуканої сукні з глибоким декольте. Такою має бути сексуальна жінка? Експерти сміливо відповідають — ні! Головна умова жіночої привабливості – любов до себе. Якщо ви поважаєте свій зовнішній і внутрішній світи, чоловіча аудиторія обов’язково це відчує. Для підвищення самооцінки сексологи рекомендують більше пізнавати себе, пробувати щось нове та розкривати свою особистість з різних сторін.

«Усе це формується з дитинства. Тому і важливо говорити зі своїми дочками та синами на пікантні теми і не соромитися цього. Дівчинку з дитинства треба вчити піклуватися про своє тіло, стан волосся і нігтів, але не переконувати її, що зовнішність — це найголовніше», — каже Валентина.

Привабливою можна бути і в домашньому халаті на кухні, - сексолог з Дніпра - рис. 1

Якщо проблеми в сексуальному житті все ж таки виникають, не треба соромитися звернутися до спеціалістів. Ігнорування може негативно відбитися на психологічному стані обох партнерів.

«Коли в чомусь ми не успішні, у нас не виходить щось добре, ми завжди переживаємо. Відсутність оргазму, задоволення або порушена комунікація між партнерами відбивається на впевненості в собі, на самооцінці, на відчутті себе в світі. Це питання емоційного характеру. Страждає від цього і гормональна система, і наш сталий психологічний стан», — пояснює сексологиня.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Ее величество — женщина: «Укрпочта» выпустит марки и конверты в стиле “ню” | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,