У Дніпрі продовжлили роботу гарячої лінії для жінок, які постаждали від домашнього насильства

«Гаряча лінія» для жінок, які постраждали від домашнього насильства, що почала свою роботу на початку карантину, працює і далі. Що новго привнесли організатори проєкту та про результати попередньої робити, розповідали у пресцентрі телеканалу «Відкритий» керівниця та психологиня проєкту. 

Майже три місяці у Дніпрі триває соціальний проєкт «Гаряча лінія» для жінок, які постраждали від домашнього насильства. За цей час вдалося обробити більше сотні звернень  постраждалих жінок та тих, хто відчував емоційне навантаження.

У Дніпрі продовжлили роботу гарячої лінії для жінок, які постаждали від домашнього насильства - рис. 1

«До нас почали звертатится не тільки ті, хто постраждав від насильства, а й люди, які хочуть допомгти тим, хто відчув на собі різні форми насильства. Наші психологині та фахівці дають рекомендації, як спілкуватися з агресором, як домогти жертві, куди її відправити,» — розповідає кураторка проєкту Ольга Полякова. 

Крім допомоги постраждалим, волонтери «гарячої лінії» допомагають літнім людям. Один з яскравих прикладів, коли бабуся звернулася на лінію, щоб її сестрі привезли продукти та ліки в інший кінець міста. І це не поодинокі звернення. Кірм жінок, телефонують і чоловіки. Які готові вчинити насильство, але намагаються уникнути цього. Також психологи консультують і дітей.

«Разом з патрульною та Національною поліцією ми здійснюємо попередження домашньому насильству. Наша мета — зняти емоційне напруження та заспокоїти жінку, прои якої скоєно злочин. Тому ми намагаємося почути і вчасно зреагувати на ситуацію,» — говорить психологиня Ольга Гриценко. 

У Дніпрі продовжлили роботу гарячої лінії для жінок, які постаждали від домашнього насильства - рис. 2

Проєкт продовжили до 31 липня. Але організатори сподіваються, що триватиме він і надалі. Адже тільки з початку карантину, до поліції збільшилося втричі більше звернень про домашнє насильство.

«Як і раніше до нас моона звертатися за телефоном 0800 505 085(безкоштовно з будь-якого мобільного оператора). Тепер ми працюємо по буднях з 18:00 до 22:00. На зв’язку знаходяться професійні психологині з досвідом роботи у кризових ситуаціях. Усі звернення суто конфеденційні,» — сказала Ольга Полякова. 

Нагадаємо, що  жінки та дівчата можуть отримати психологічну підтримку з профілактики та протидії домашнього насильства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Днепре создали петицию в защиту врачей 21-й больницы 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре

 

Теги: , ,