У Дніпрі продовжлили роботу гарячої лінії для жінок, які постаждали від домашнього насильства

«Гаряча лінія» для жінок, які постраждали від домашнього насильства, що почала свою роботу на початку карантину, працює і далі. Що новго привнесли організатори проєкту та про результати попередньої робити, розповідали у пресцентрі телеканалу «Відкритий» керівниця та психологиня проєкту. 

Майже три місяці у Дніпрі триває соціальний проєкт «Гаряча лінія» для жінок, які постраждали від домашнього насильства. За цей час вдалося обробити більше сотні звернень  постраждалих жінок та тих, хто відчував емоційне навантаження.

DSC 0004 2

«До нас почали звертатится не тільки ті, хто постраждав від насильства, а й люди, які хочуть допомгти тим, хто відчув на собі різні форми насильства. Наші психологині та фахівці дають рекомендації, як спілкуватися з агресором, як домогти жертві, куди її відправити,» — розповідає кураторка проєкту Ольга Полякова. 

Крім допомоги постраждалим, волонтери «гарячої лінії» допомагають літнім людям. Один з яскравих прикладів, коли бабуся звернулася на лінію, щоб її сестрі привезли продукти та ліки в інший кінець міста. І це не поодинокі звернення. Кірм жінок, телефонують і чоловіки. Які готові вчинити насильство, але намагаються уникнути цього. Також психологи консультують і дітей.

«Разом з патрульною та Національною поліцією ми здійснюємо попередження домашньому насильству. Наша мета — зняти емоційне напруження та заспокоїти жінку, прои якої скоєно злочин. Тому ми намагаємося почути і вчасно зреагувати на ситуацію,» — говорить психологиня Ольга Гриценко. 

DSC 0005 3

Проєкт продовжили до 31 липня. Але організатори сподіваються, що триватиме він і надалі. Адже тільки з початку карантину, до поліції збільшилося втричі більше звернень про домашнє насильство.

«Як і раніше до нас моона звертатися за телефоном 0800 505 085(безкоштовно з будь-якого мобільного оператора). Тепер ми працюємо по буднях з 18:00 до 22:00. На зв’язку знаходяться професійні психологині з досвідом роботи у кризових ситуаціях. Усі звернення суто конфеденційні,» — сказала Ольга Полякова. 

Нагадаємо, що  жінки та дівчата можуть отримати психологічну підтримку з профілактики та протидії домашнього насильства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Днепре создали петицию в защиту врачей 21-й больницы 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре

 

Теги: , ,