Прокуратура оголосила підозру генералу Віталію Глуховері – Відкритий

Прокуратура оголосила підозру генералу Віталію Глуховері

Колишньому керівникові поліції у Дніпропетровській області Віталію Глуховері повідомили про підозру у скоєнні кількох злочинів. Про це Відкритий дізнався із повідомлення прес-служби ГПУ.

Сьогодні, 23-го серпня, колишньому керівникові Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області Віталію Глуховері повідомили про підозру у скоєнні кількох злочинів. Зокрема, за частиною 2 статті 365 (зловживання повноваженнями), частиною 2 статті 343 (втручання в діяльність правоохоронних органів), частиною 2 статті 28 Кримінального кодексу України (вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою).

У повідомленні від прес-служби прокуратури зазначається, що 11-го вересня минулого року Віталій Глуховеря задля того, щоб врятувати свого водія від адміністративного правопорушення, застосував незаконне силове затримання поліціянтів, які були на чергуванні.

«Важливо! Маю новини у справі незаконного затримання у Дніпрі поліціянтів співробітниками спецпідрозділу КОРД, що набуло великого негативного суспільного резонансу. Сьогодні повідомили про підозру колишньому начальнику Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.  Затримання співробітників поліції відбулося із застосуванням сили та демонстрацією зброї», — прокоментувала цей факт на своїй сторінці у Facebook заступниця директора ДБР Ольга Варченко.

Слід нагадати, що раніше у соціальних мережах активно поширювався відеозапис, на якому зображено інцидент між співробітниками патрульної поліції та водієм керівника Головного Управління Національної поліції у Дніпропетровській області Віталія Глуховері. Для затримання поліціянтів керівник поліції використав сили спецпідрозділу КОРД. Цей скандал став загальновідомим завдяки засобам масової інформації.

Так, про ситуацію довідався й голова держави Володимир Зеленський. На своїй сторінці у Facebook він відреагував на ситуацію, назвавши цей вчинок керівника поліції неприпустимим, та звернувся до міністра внутрішніх справ пана Арсена Авакова з вимогою негайного звільнення Віталія Глуховері.

Пізніше цей скандал прокоментував й сам Віталій Глуховеря. Він запевнив усіх, що заради встановлення справедливості готовий співпрацювати зі слідством та надавати будь-яку інформацію, яка буде необхідною надалі.

Як відомо, 29-го липня Глава Нацполіції України за погодженням із міністром внутрішніх справ паном Арсеном Аваковим звільнили керівника Нацполіції у Дніпропетровській області із займаної посади. Наразі його обов’язки виконує Артем Васицький.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпропетровській області звільнили ще одного керівника поліції.

Теги:

Оцените этот материал: