Проєкт «Слово на стіні» влаштував екскурсію Дніпром за локаціями своєї творчості | Відкритий

Проєкт «Слово на стіні» влаштував екскурсію Дніпром за локаціями своєї творчості

Протягом чотирьох років дніпряни спостерігають, як у місті на зупинках та парканах з’являються цитати вітчизняних авторів. Проєкт «Слово на стіні» ставить за мету знайомити людей з літературною спадщиною України. Про свою діяльність, а також про екскурсію до Дня міста розповіли у пресцентрі Відкритого координаторка проєкту Анастасія Теплякова та волонтер Андрій Батозський.

На зупинці Телевізійна, що на проспекті Гагаріна, екскурсію до Дня міста розпочала команда проєкту «Слово на стіні». Анастасія Теплякова стала гідом і розповідала дніпрянам про історію створення кожної цитати, її автора та сам твір. Перша локація – зображення чорного пістолета та рядки з роману Олеся Гончара «Собор»: «Оружжя все більшає в розмірах, а люди щодалі меншають».

«Для нас це особливе місце. Це наша найперша робота і найзнаковіший проєкт. Ми дуже багато разів перемальовували пістолет, переписували текст. Людям завжди кортить домалювати щось своє, якось зіпсувати зображення. Взагалі Олеся Гончара як письменника і громадського діяча постійно цькували. Його романи були провокаційними. Де люди, які цькували Гончара, ми не знаємо, а от пам’ять про «Собор» досі живе і в наших серцях, і на наших стінах», – розповідає Анастасія.

“Читайте українську літературу. Не знаєте що саме? Заходьте на наші сторінки в соціальних мережах та знаходьте твори по цитатам, які ми залишаємо на стінах. Вони варті вашої уваги та обов’язково будуть близькі до душі”, – говорить Андрій Батозський.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепре провели ежегодный показ быстрых автомобилей (ФОТО) | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Оцените этот материал: