Всесвітній день поезії: дніпрянин «публікує» вірші за домогою гри тіней

Уже 21 березня відзначатимуть Всесвітній день поезії. У Дніпрі чимало талановитих митців, які пишуть вірші на різноманітні тематики. Та чи знаходять вони свого читача?

На це питання відповів у пресцентрі Відкритого дніпровський поет і незалежний митець Олександр Шакіров.

Сьогодні поезія виходить далеко за рамки свого класичного сприйняття. Автори все частіше звертаються до авангарду, не використовують рими та ритм, а іноді публікують свої вірші не на папері, а на стінах будинків. Таким чином українські сучасники намагаються привернути увагу людей до своєї справи.

Дніпровський поет Олександр Шакіров зізнається: «Сьогодні поезія в Україні, на жаль, не користується гучною популярністю. Багато хто вважає літературні вечори та різноманітні читацькі квартирники чимось нудним. Медіа досить рідко висвітлюють подібні події. Насправді ж сучасні митці – це завжди щось нестереотипне та оригінальне».

IMG 9044 1

Також дніпровський митець розказав, що поети використовують небанальні методи просування своєї творчості. Наприклад, сам Олександр більше не планує друкувати книжки. Каже, що розглядає більш екологічні та цікаві варіанти.

«Один із моїх віршів був написаний на стінах Київського метрополітену. Другий я «надрукував» за допомогою тіней: вирізав на папері літери і розмістив їх під певним кутом світла».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Виктор Робот»: когда выйдет полнометражный украинский мультфильм | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,