Дніпровська журналістка презентує свою першу збірку віршів

Волонтерство, Майдан, війна на Донбасі, люди та саме життя. Все це надихає дніпровську журналістку Наталію Гейман писати вірші. А вже цієї неділі вона презентує свою першу збірку «Лінія світла».

Про натхнення та шлях до видавництва Наталія розповіла в пресцентрі Відкритого. А режисерка її творчого вечора та презентації книги Тетяна Барамідзе поділилася, чому ця книга заслуговує на увагу читача.

Наталія Гейман – дніпровська журналістка, волонтерка, а тепер ще й, офіційно, поетеса. Довгий час вона працювала в пресцентрі Відкритого, але сьогодні опиналася по той бік дійства і завітала в студію як гостя. Протягом двох років Наталія планувала випустити збірку своїх віршів. Хоча зізнається, що спочатку такого бажання в неї не було, а підштовхнули її на цю думку друзі та власне організаторка й режисерка її творчого вечора Тетяна Барамідзе.

IMG 8338

«Я просто писала. Писала про все що хвилює: волонтерство, Майдан, події на Донбасі, про людей та життя. Хтось звик це замовчувати, тримати в собі. Дехто висловлюється через музику, живопис або інші творчі прояви. У моєму випадку – це вірші. Два роки тому в мене був творчий вечір, після якого Тетяна Барамідзе запропонувала мені випустити збірку. Це було ніби її мрією, яка переросла і в мою мрію. І я пішла у видавництво», — розповідає Наталія.

IMG 8333 1 e1614342448169

Авторка каже, що видати книгу самостійно – реально. Але для цього потрібні не тільки кошти, а й потужна підтримка друзів, однодумців та небайдужих людей.

«Я без перебільшень щаслива, що знаю таку талановиту, розумну, чуйну та чесну людину як Наталка. І я дуже рада, що її книга зараз переді мною і вже в неділю ми зможемо її презентувати. Зберуться люди, які зачитуватимуть вголос її вірші, лунатиме сучасна українська музика, ми будемо слухати і розмовляти», — анонсує Тетяна Барамідзе.

IMG 8334 e1614342519582

Придбати збірку «Лінія світла» можна у самої Наталії під час презентації. Відбудеться вона 28 лютого о 17:00 за адресою вул. Короленко, 3. Вхід вільний з дотриманням усіх карантинних норм.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Христина Головачова: у Дніпрі розробляють програму патріотичного виховання для вчителів | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,