ЦНАП Кам’янського один із найінноваційніших на Дніпропетровщині та в Україні

428 адміністративних послуг, тисячі відвідувачів щомісяця, інноваційні проєкти та сучасний сервіс – такими досягненнями може похизуватися Центр надання адміністративних послуг Камянського. Це один із найпрогресивніших ЦНАПів не тільки у Дніпропетровській області, а й в Україні. Як отримати весь спектр затребуваних послуг в одному місці за принципом «єдиного візиту», що таке мобільний офіс і про роботу в умовах карантину розповів у пресцентрі Відкритого перший заступник директора департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міськради Михайло Кравцов.

Сьогодні ЦНАП Кам’янського – один із інноваційних. Саме тут можна отримати весь спектр затребуваних послуг – від адміністративних до соціальних. До того ж зробити це за принципом «єдиного візиту». Законодавство влаштоване так, що отримання деяких документів має відбуватися поетапно – впоратися за один день неможливо. У Кам’янському намагаються полегшити цей процес з метою зробити життя містян більш комфортним. З цією ж метою було започатковано проєкт «Мобільний офіс». Він орієнтований на людей з особливими потребами і дозволяє обслуговувати їх прямо вдома.

«Ще до початку жорстокого карантину навесні цього року, у нас з’явилася послуга доставки документів кур’єром. А вже після запровадження карантинних заходів така опція набула популярності. Також тепер необхідні документи не обов’язково заповнювати на місці, достатньо зайти на сайт і зробити все в електронному вигляді. Це дуже зручно. Але зараз у нашому «прозорому офісі» створені всі умови для безпечності містян. Поки що працюємо у звичному режимі, та до посилення карантинних обмежень готові», — розповідає Михайло Кравцов.

ЦНАП Кам’янського один із найінноваційніших на Дніпропетровщині та в Україні - рис. 1

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В МОЗ предлагают продлить карантин до конца года, — Ляшко | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,