Рік Олександра Поля у Дніпрі: підсумки роботи

2020 рік у Дніпрі був визнаний роком Олександра Поля. Про видатну постать та його вагомий внесок у розвиток нашого краю розповів у пресцентрі Відкритого директор комунального підприємства «Етнографічні парки Дніпра» Дмитро Каюк.

Олександр Поль — визначна фігура в історії нашого міста. Його діяльність змогла перетворити Катеринославщину з економічної пустелі в центр розвитку металургійної промисловості. Тож у 2020-му році було влаштовано серію заходів, присвячених видатній постаті. Зокрема, проведено масштабні археологічні розкопки з пошуку місця поховання Олександра Миколайовича, випущено унікальний альманах та дитячі книжки про діяча, понад 900 ексклюзивних марок із зображенням Поля та навіть пазли для складання.

photo 2020 12 17 15 51 33

photo 2020 12 17 15 51 46

Найвизначнішою подією, вважають історики, є все ж таки виявлення справжньої могили першого почесного громадянина міста – Олександра Поля.

«Поль — це постать непересічна. Це людина, яка створила наше місто. І його вшанування – один із базових аспектів формування історичної пам’яті містян, формування нашої міської ідентичності», — переконує Дмитро Каюк. 

photo 2020 12 17 15 51 32

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепр привезли огонь из Вифлеема (ФОТО) | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,