Рік Олександра Поля у Дніпрі: підсумки роботи | Відкритий

Рік Олександра Поля у Дніпрі: підсумки роботи

2020 рік у Дніпрі був визнаний роком Олександра Поля. Про видатну постать та його вагомий внесок у розвиток нашого краю розповів у пресцентрі Відкритого директор комунального підприємства «Етнографічні парки Дніпра» Дмитро Каюк.

Олександр Поль – визначна фігура в історії нашого міста. Його діяльність змогла перетворити Катеринославщину з економічної пустелі в центр розвитку металургійної промисловості. Тож у 2020-му році було влаштовано серію заходів, присвячених видатній постаті. Зокрема, проведено масштабні археологічні розкопки з пошуку місця поховання Олександра Миколайовича, випущено унікальний альманах та дитячі книжки про діяча, понад 900 ексклюзивних марок із зображенням Поля та навіть пазли для складання.

Найвизначнішою подією, вважають історики, є все ж таки виявлення справжньої могили першого почесного громадянина міста – Олександра Поля.

«Поль – це постать непересічна. Це людина, яка створила наше місто. І його вшанування – один із базових аспектів формування історичної пам’яті містян, формування нашої міської ідентичності», – переконує Дмитро Каюк. 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепр привезли огонь из Вифлеема (ФОТО) | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,

Оцените этот материал: