Розіграш, хор та портрети донорів: дніпрян запрошують здати кров в Музеї АТО

У Дніпрі закликають здати кров в Музеї АТО: буде розіграш павербанків, хор та портрети донорів. Про проєкт «Мистецтво донорства» в інтерв’ю Відкритому розповіла лікарка-анестезіологиня Дніпропетровської лікарні ім. Мечникова, громадська діячка Тетяна Канчура.

«За підтримки Дніпропетровської обласної станції переливання крові в Музеї АТО 15-го жовтня з 9:00 до 12:00 усі охочі зможуть визначити свою групу крові, провести її аналіз і здати для пацієнтів. Під час заходу співатиме «Перший волонтерський хор» і малюватиме начерки Тетяна Надточій, тому донації будуть проходити не тільки в незвичному місці, а ще й у неординарному супроводі. Також до заходу приєднається Сергій Риженко, генеральний директор Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова. Кожен, хто зробить донацію, отримає солодощі від Товариства Червоного Хреста України та пляшку артезіанської води. Якщо людина здасть кров і зареєструється на платформі ДонорUA, то зможе взяти участь у розіграші павербанків», — розповіла Тетяна Канчура.

На тисячу населення в Україні потрібно 33 донації, а наразі показники сягають лише приблизно 11. Це — у три рази менше за необхідну кількість. Однак попит на кров не стає меншим: вона необхідна онкохворим, вагітним, потерпілим в аваріях, пацієнтам під час операцій тощо. Залучення кожного важливе для того, щоб рятувати людей. Ініціатива «Мистецтво донорства» дозволяє згуртувати велику кількість охочих і зібрати сотні літрів крові за раз. Одна донація рятує до трьох життів, тому залученість кожного неймовірно важлива!

Більше про донорство в Україні у відео:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Впервые за 15 лет: в центре Днепра высадили аллею платанов.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,