Що буде з економікою в Україні після парламентських виборів: висновки експерта

Про ситуацію у сфері економіки, яка чекає на українців найближчим часом, у прес-центрі Відкритого розповів економічний експерт Михайло Крапівко.

«По-перше, з економікою зараз все стабільно.  Що стосується ситуації на завтра, то я вважаю, що після парламентських виборів нічого не зміниться. Все буде залежати від того, як нові політичні сили зможуть дати якісь позитивні побажання», — розповів Михайло Крапівко про економічну ситуацію в країні найближчим часом.

Економічний експерт Михайло Крапівко вважає, що існує кілька сценаріїв розвитку подій після виборів. Перший, коли більшість нових сил ввійде в парламент — у бізнесменів та молоді з’явиться надія на покращення. У випадку, якщо цього не станеться, тобто за другим сценарієм — українці будуть жити у зоні конфлікту між кількома гілками влади.

«Для того, щоб грошовий потік зменшився, світ повинен відмовитись від нашої сировини. Все залежить від того, за якими напрямками буде спрямована валюта. Статистика каже, що збільшився ВВП, але якщо зараз порівнювати ситуацію з 1913 роком — економіка ще не відновилася. В Україні збільшилась кількість підприємств, але це не дуже повпливало на кількість робочих місць. Умова, за якої чекати покращення — одна політична воля. Головне, щоб ця воля була не в однієї людини, а цілої системи», — додав економічний експерт.

Що буде з економікою в Україні після парламентських виборів: висновки експерта - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що буде з курсом долара після парламентських виборів.

Теги: