Що сприятиме розвитку економіки в Україні після виборів Президента

Про те, що необхідно робити для покращення ситуації в країні, у прес-центрі Відкритого розповіли економічний експерт Михайло Крапівко та декан факультету менеджменту Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Кирило Огданський.

«Скажімо, нічого нового для нас вже не відкриється. Головним гальмом економіки є рівень корупції та безробіття. Але доки Україна є країною з високотехнологічною промисловістю — вона не остання у списку розвинених країн», — зазначив економічний експерт Михайло Крапівко.

Кирило Гданський наголосив на тому, що найближчим часом не варто очікувати на зміни в економічному плані. Проте, самостійно вирішувати нічого не потрібно, оскільки в економіці важливо не втручатися в ці процеси, тоді вона буде відновлюватися.

«Чим менше ми намагаємося допомогти розвитку економіки, тим їй ліпше. У нас парламентсько-президентська республіка, тому вибори Президента не можуть свідчити про якісь певні покращення у першому півріччі», — сказав Кирило Гданський.

Також Михайло Крапівко вважає, що рано чи пізно економіка України перейде до ринкової. Фактори, які можуть вплинути на ситуацію —  це очікування бізнесу. Якщо підсумки будуть оптимістичними — це сприятиме економіці, а якщо негативні — почнуть вивезення капіталу з країни. Це буде мати свій відбиток на національній валюті. Чим заможніші її громадяни, тим міцніша її валюта.

konf 6

Нагадаємо, раніше ми писали про підсумки дня голосування в Україні після закриття виборчих дільниць.

Теги: