Дніпровський мандрівник здолав пішки понад 1200 км

Дніпровський професійний мандрівник Сергій Гордієнко здолав пішки понад 1200 км за маршрутом «Дніпро-Київ-Дніпро».

Про це він розповів у пресцентрі Відкритого.  

Сергій Гордієнко – професійний мандрівник, фахівець із екстремального одиночного виживання. Він двічі досягав Північного Полюса та був інструктором у складі експедиції в Антарктиду. У лютому 2021-го року він вирушив із рідного Дніпра до столиці України. Свою подорож Батьківщиною присвятив 25-річчю Української антарктичної станції імені Вернадського.

Дніпровський мандрівник здолав пішки понад 1200 км - рис. 1

22 березня мандрівник розпочав свій шлях із Києва назад – додому. Дорогою він зупинявся в український містах, зустрічався зі студентами і школярами.

«Ці зустрічі проходили в онлайн режимі. Через Zoom. Відсутність живого контакту, звісно, засмучує. І все ж таки, люди цікавилися моєю мандрівкою, я розповідав про побачене, як виживав, кого і що зустрічав».

Спорядження, зокрема і для ночівлі в лісі, Сергій Гордієнко перевозив на візку.

Дніпровський мандрівник здолав пішки понад 1200 км - рис. 2

За два з половиною місяці подорожі, мандрівник вкотре переконався, що його співвітчизники не завжди належним чином цінують те, що мають.

«Окрім косуль і лося, які зустрічалися на моєму шляху, були ще терикони сміття. Воно фактично заповнило наші лісосмуги. Там, де роспахані землі і там, де заповідні ділянки українських лісів – гори непотребу та відходів. Я не знаю, що треба робити для зупинки цього лиха. Адже це дійсно лихо. На жаль, люди не патріотичні по відношенню до планети», — констатує Сергій.

У планах мандрівника – підкорення океану. Планує подорож на каяках, стартувавши в Одесі. У свої 63 роки Сергій Гордієнко має за плечима величезну кількість пройдених доріг і зізнається, що зупинятися не збирається.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Шар желаний на Фестивальном причале обмотали сигнальной лентой (ФОТО) | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,