SMM, таргетолог, копірайтер: як сьогодні дніпряни заробляють в Інтернеті

Сьогодні дуже часто звідусіль можна почути такі «сучасні» слова як таргетолог, копірайтер чи SMM-ник. Це перспективні професії 21 століття. Їх задача – допомагати брендам просувати себе в соціальних мережах та заробляти на цьому. Детальніше про Інтернет-спеціальності розповіла у пресцентрі Відкритого дніпровська SMM-ниця та таргетологиня Олена Безбородько.

Одразу варто зазначити, що всі вищеперераховані професії – не одне й теж саме. Таку помилкову думку припускає багато людей. Хто ж такий таргетолог? Ви неодноразово помічали, що після запиту в Інтернеті на покупку якогось товару, вам на очі частенько починає траплятися реклама подібної продукції в соціальних мережах. Наприклад, ви вирішили почитати інформацію про новий телефон. Згодом у вашому Інстаграмі та Фейсбуці з’явиться безліч пропозицій з іншими телефонами. Так працює таргетована реклама, а налаштовує її, власне, таргетолог.

Копірайт – це тексти під постами в соцмережах, які ви читаєте. Пише їх – копірайтер. Одна із головних задач такого профі – це чітка обізнаність у цільовій аудиторії бренду. Текст для чоловіків та жінок, для молоді та зрілих людей, для бізнесменів і студентів відрізнятиметься один від одного. Копірайтер має це враховувати.

SMM-ник займається просуванням бренду в соціальних мережах. Цей спеціаліст поєднує в собі всі навички: налаштовує таргетовану рекламу, пише тексти, співпрацює з партнерами чи підписникам, відповідає за візуальну складову сторінки бренду. Його головна мета – просування клієнта в соцмережах.

«Сьогодні таких спеціалістів повинен мати кожен бренд. Неважливо який саме в нього профіль: будівництво чи косметика, кафе, ресторани чи агентство нерухомості, автомобілі чи салон краси. Просування в соцмережах потрібне всім!», — переконана Олена Безбородько.

SMM, таргетолог, копірайтер: як сьогодні дніпряни заробляють в Інтернеті - рис. 1

Також Олена зауважує, що сьогодні дуже багато псевдоспеціалістів. Щоб бути кращим, потрібно спочатку багато чого дізнатися. Якщо хтось вважає, що робота в Інтернеті – це публікувати «фотки» з підписами, то він помиляється.

«Курси з SMM коштують дорого, але якщо є бажання розвиватися в цьому напрямі – не треба шкодувати грошей на саморозвиток. Сьогодні є дуже багато діджитал-агентств, які пропонують навчання. Пишіть брендам в Інстаграм (спортзалам, закладам харчування тощо), пропонуйте свою роботу безкоштовно. Для вас, як спеціалста, важливо мати портфоліо. Потім, влаштовуючись на вже оплачувану роботу, ви будете чітко розуміти, що пропонуєте клієнту і зможете продемонструвати це на прикладі», — додає Олена.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Завтрак с жирафами: жена мэра Днепра Марина Филатова продолжает делиться впечатлениями об Африке | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,

...