Скаути привезли до Дніпра «вогонь миру» з Вифлеєма | Відкритий

Скаути привезли до Дніпра «вогонь миру» з Вифлеєма

Дніпровські скаути привезли в місто “вогонь миру” з Вифлеєма. Принесли його і на наш телеканал. Про особливу різдвяну традицію розповіли у пресцентрі Відкритого керівниця скаутської організації «ПЛАСТ Дніпро» Ольга Подгорнова, виховниця Зоряна Ященко та пластуни Софія та Іван Дейнега. 

«Вогонь миру» з Віфлеєма запалили і на Відкритому. Принесли його у пресцентр телеканалу дніпровські пластуни. По всьому світу традиційно світло розповсюджують скаути. У нашому місті вони роблять це вже 22-ий рік поспіль.

Цього року вогонь подолав велику відстань: з Віфлеєму – місця народження Ісуса Христа, його передали в Австрію, потім Словакію, а звідти в Україну – на Закарпаття. А далі «вогонь миру» приїхав потягом у Дніпро.

«Суть у тому, щоб передавати вогонь від лампатки до лампатки, з рук в руки, від одного серця до іншого, бажаючи людям щасливого Різдва. Особливо тим, для кого цей день може бути не зовсім святковим. Самотні, хворі, малеча в дитячих будинках, люди в лікарнях. Завдяки цьому вогнику ми несемо їм трішечки тепла і різдвяного настрою», – розповідає Ольга Подгорнова про сенс Вифлеємського вогню.   

“Це велика честь – бути причетними до такої доброї та світлої справи. І ми дуже раді, що у нас є можливість передавати цей вогник різними місцями нашого міста”, – говорять пластуни Софія та Ваня Дейнега. 

У пресцентрі Відкритого, разом з виховницею Зоряною Ященко, пластуни виконали різдвяну пісню, вітаючи всіх з прийдешніми святами!

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Щедрик», каким вы его еще не слышали: хор ВВС США исполнил украинскую колядку (ВИДЕО) | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,