У Дніпрі збирають пропозиції до “Карти розвитку громади”

Дніпрян запрошують долучитись до формування «Карти розвитку громади» міста Дніпра та поділитись своїми пропозиціями. Про це в інтерв`ю Відкритому розповів регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Дніпрі Дмитро Чернишов.

«Часто ми віримо, що ефективний розвиток громади почнеться коли на виборах переможуть найкращі кандидати та реалізують свою програму. Насправді ж мешканці самі повинні вирішити, яким вони хочуть бачити своє місто, запропонувати кандидатам пропозиції щодо її розвитку та контролювати їх виконання. Для цього регіональні координатори ВІ «Активна Громада» збирають пропозиції від мешканців міст. На їх основі буде сформована «Карта розвитку громади», – говорить Дмитро Чернишов.

Кожному дніпрянину пропонують заповнити анкету, в якій можна висловити власне бачення проблем міста, пріоритетних для вирішення. Можна заповнити всі поля, які стосуються всіх перелічених сфер, або обрати декілька. В останньому питанні пропонується написати пропозиції, які можуть не стосуватись жодної з перелічених сфер, проте є важливими.

«Всі пропозиції з «Карти розвитку громади» будуть озвучені та передані всім місцевим представникам партій, з якими надалі будуть підписані меморандуми. Також ми будемо слідкувати за виконанням обіцянок депутатами та про це повідомляти мешканців Дніпра», – говорить Дмитро Чернишов.

Посилання на анкету для заповнення пропозицій до “Карти розвитку громади” можна знайти на офіційній сторінці «Активна Громада Дніпра» у фейсбук.

 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,