Спортсменка з Дніпра вирушає до Естонії на Чемпіонат світу зі спортивного орієнтування

 Чемпіонка України зі спортивного орієнтування, кандидат в майстри спорту Карина Ковтун разом з іншими спортсменами з Дніпра вирушає на Чемпіонат світу до Естонії. Про це дівчина розповіла у прес-центрі Відкритий.

Спортсменка з Дніпра вирушає до Естонії на Чемпіонат світу зі спортивного орієнтування - рис. 1

«Спортивним орієнтуванням займаюсь усього 4 роки. Але вже приймала участь в міжнародних змаганнях на острові Сицилія, а також побувала на всесвітніх іграх, що проходили в Австрії. Там потрапила у шестірку найкращих. Зараз планую привезти медаль з Чемпіонату світу в Естонії», — говорить Карина Ковтун.

За словами дівчини, вона тренується кожного дня. У будні – на стадіоні, а на вихідних – має лекції з теорій та виконує вправи з компасом по лісу.

 

Як розповіла під час прес-конференції керівник секції «Спортивне орієнтування» Молодіжного центру «Освіторіум» Олена Рудакова, даний вид спорту передбачає пересування спортсмена по незнайомій місцевості за допомогою компасу та карти та знаходження певних контрольних пунктів. Спортивним орієнтуванням може займатися будь-хто з 7 років, зокрема, у гуртку Молодіжного центру «Освіторіум».

«Освіторіум – обласний молодіжний центр, який займається реалізацією державної молодіжної політики у Дніпропетровській області. Наші напрямки роботи — це позашкільна освіта, неформальна, національно-патріотичне виховання, спорт. Також ми сприяємо та допомагаємо в організації заходів та проектів, які планують громадські організації нашого міста. На базі центру є 14 гуртків. Зокрема, і зі спортивного орієнтування», — додала начальник відділу по зв’язкам із громадськістю Молодіжного центру «Освіторіум» Ірина Селезньова.

Раніше ми розповідали, з якими скаргами зверталися жителі Дніпра до центру надання правової допомоги в день виборів.

Теги: