З якими скаргами звертались жителі Дніпра до центру надання правової допомоги в день виборів
Про питання, з якими звертались жителі Дніпра до центру надання правової допомоги в день виборів, у прес-центрі Відкритого розповіла головний спеціаліст у Дніпровському місцевому центрі з надання БВПД Ірина Сущ.
Центр правової допомоги — всеукраїнська мережа точок доступу до безоплатної юридичної підтримки. З першого туру виборів задля цілодобового консультування громадян, всі центри були переведені у черговий режим. На другому турі керівництвом було проаналізовано кількість звернень і доцільність чергування. Тож 20 та 21 квітня було прийнято рішення створити єдину лінію контактного центру, куди українці зверталися з питаннями щодо виборчого процесу.
«Сьогодні ми маємо статистику та можемо стверджувати, що загалом до контактного центру надійшло 36 звернень. З них 7 звернень було з Дніпропетровської області. За надання кваліфікованої допомоги відповідали професійні юристи. Загалом питання стосувалися порядку голосування за кордоном, зміни тимчасового місця голосування, реалізація цього права внутрішньо переміщеним особам а також консультативна інформація щодо прав громадянина», — розповіла Ірина.
У Дніпрі центри правової допомоги існують з 2015 року. За цей час експерти допомогли мешканцям міста з вирішенням сімейних питань, земельних міжусобиць, дискримінації та випадками попередження злочинності. Також центр забезпечує доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, наприклад, представництво інтересів в суді вразливих категорій громадян.
Нагадаємо,раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині активно розвивається туризм по геологічним пам’ятникам.
Теги: