Стало відомо, скільки грошей зібрали на Дніпропетровщині під час акції «Місяць Червоного Хреста»

На Дніпропетровщині підвели підсумки всеукраїнської акції «Місяць Червоного Хреста», — про це у прес-центрі Відкритий розповіла голова Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста Людмила Лашко.

Стало відомо, скільки грошей зібрали на Дніпропетровщині під час акції «Місяць Червоного Хреста» - рис. 1
«Мета нашої акції — привернути увагу суспільства до гуманітарної діяльності Товариства, нової концепції членства в організації та його 100-річну історію. Тож ми звернулися до населення регіону, керівників різних організацій з проханням приєднатися до збору необхідних речей та коштів для малозабезпечених верств населення, а також внести свій вклад в оновлення провізії на випадок надзвичайних ситуацій», — розповідає Людмила Лашко.
За словами Людмили Лашко, протягом місячника вдалося зібрати як речі першої необхідності, так і грошову допомогу.
«Загалом зібрали майже 660 тисяч гривень. При цьому грошову допомогу отримали 6 502 людини. До того ж ми кожного дня організовуємо безкоштовні обіди і годуємо 45-60 чоловік. Завдяки співпраці з хлібокомбінатами, кожної неділі забезпечуємо хлібобулочними виробами тих, хто звертається за продуктами», — додала Людмила Лашко.

Як розповіла експерт, завдяки Товариству Червоного Хреста, допомогу отримують люди з інвалідністю, багатодітні родини, матері, що виховують дітей самі, а також внутрішньо переміщені особи, хворі на ВІЛ/СНІД та туберкульоз.
Хоч «Місяць Червоного Хреста» вже закінчився, бажаючі можуть принести продукти харчування, одяг і взуття, предмети хатнього вжитку, медикаменти, засоби гігієни та інші товари першої необхідності до пунктів прийому Товариства Червоного Хреста.
Додаткова інформація за телефонами: 099 237 03 52, 063 347 72 82.

Раніше ми розповідали, що робити, якщо вкусив клещ.

Теги: