Завдяки шпагату я схудла на 30кг, — дніпровська тренерка з розтяжки

Рівна постава, гнучкість, впевненість у собі, а в додаток і здорова спина – якості, якими сьогодні може похизуватися, на жаль, не кожна дівчина. Більшість веде сидячий спосіб життя, тож пластика тіла залишається недосяжною мрією. Дієвий спосіб змінити ситуацію на краще – заняття стретчингом або розтяжкою. Про їх вплив на красу та здоров’я організму розповіла у пресцентрі Відкритого дніпровська тренерка з розтяжки Діана Бояр.

IMG 3147

Прихильники йоги говорять, що гнучкість – це молодість. Є багато причин, через які варто приділяти розтяжці свого організму більше уваги. Найперша – це звісно ж краса. Навіть якщо ви вже займаєтеся якимось видом спорту або просто слідкуєте за фігурою – нехтувати розтяжкою не можна. М’язи стають «задубілими», фігура не виглядає стрункою.

Друга причина – здоров’я. Суглоби та хребет подякують регулярним вправам з розтяжки. Тіло стане еластичнішим, а отже шанс отримати травму при падінні суттєво зменшиться.

Окрім цього, розтяжка або стретчінг позитивно впливають на настрій. Зменшують як нервову напругу, так і втому м’язів.

IMG 3154 e1604502945203

Чи можна за такий рахунок схуднути? Тренерка Діана Бояр власним досвідом підтверджує, що так.

«Раніше я і уявити не могла, що буду тренером з розтяжки, що буду допомагати дівчатам сісти на шпагат та впоратися з зайвими кіло. Адже мій особистий показник на вагах був далеко невтішним. Завдяки заняттям з розтяжки я схудла більше ніж на 30 кг. Під час вправ, у нас задіяні всі групи м’язів, що позитивно впливає на боротьбу з недоліками тіла», — каже Діана.

IMG 3165

Говорить і по найрозповсюдженіші помилки, які найчастіше роблять новачки: «Люди люблять швидкий результат. Коли вони бачать відео в Інтернеті з назвою «Сісти на шпагат за тиждень», вони думають, що це правда. Ми всі індивідуальні. Комусь знадобиться небагато тренувань, а в когось піде на досягнення мети більше часу. Думати, що треба припинити працювати, бо за тиждень шпагату немає – величезна помилка».

IMG 3168

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Жизнь без мяса: что говорят веганы и врачи | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,