Стоп наркотики: у Дніпрі пройде акція проти реклами заборонених речовин

Мешканців міста запрошують на акцію, яка покликана протидіяти рекламі наркотичних речовин. Де пройде акція та що робитимуть волонтери, розповідали у пресцентрі телеканалу «Відкритий» організатори заходу. 

26 червня о 18:00 годині за адресою проспект Героїв, 23-25 пройде рейд з замальовки наркореклами. Волонтери Міжнародної антинаркотичної асоціації, поліціянти та небайдужі мешканці Дніпра зберуться, щоб пройтися одним з районів міста та замалювати написи, які рекламують наркотичні речовини.

DSC 9430

«26 червня відзначають Міжнародний день боротьби з наркоманією. Боротьба зі зловживанням наркотиками і їх поширенням триває вже більше ста років, але наркоманія залишається однією з найстрашніших бід сучасності. Саме тому ми вирішили зробити цю акцію. І хоч вона поки що локальна, ми сподіваємося на її розповсюдження по всьому місту та країні», — сказала організаторка акції Тетяна Канчура. 

Організатори акції запрошують усіх бажаючих долучитися до рейду. З собою радять брати балончики з фарбою та засоби індивідуального захисту — маски та рукавички.

«Ми будемо ходити вулицями нашого міста та замальовувати нарконаписи. Ми нагадаємо містянам про шкоду нароктиків і допоможемо комунальним службам зробити місто чистішим,» — говорить волонтер Єгор Долженко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Днепре появится служба, которая будет помогать детям с нарушениями психического и физического развития 

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,