Студенти Дніпра мають можливість волонтерити у 126 країнах світу

«Діяльність молодіжної організації AIESEC у Дніпропетровській області. Як стати учасником міжнародного стажування», — про це у Відкритий розповіли члени міжнародної неполітичної, неприбуткової молодіжної організації AIESEC у Дніпрі.

«AIESEC – це найбільша молодіжна організація у світі, яка допомагає молоді розвинути лідерські якості через міжнародні стажування і представлена у 126 країнах світу. Кожного року до Дніпра приїздять іноземні волонтери, які працюють у соціальних проектах, що направлені на одну з цілей сталого розвитку ООН. В свою чергу, у молоді Дніпра є можливість поїхати на стажування до однієї з 126 країн світу», — розповідає Президент AIESEC у Дніпрі Діана Данчук.

IMG 7417
За словами Діани Данчук, для початку молодь віком від 18 до 30 років повинна приєднатися до організації AIESEC.
«Крім університетських знань, в нашій організації студенти можуть отримати досвід у таких сферах як: управління персоналом, управління проектами, менеджмент, тайм-менеджмент, маркетинг, відео-маркетинг та добре підтягнути англійську. Щоб долучитися до AIESEC, потрібно зайти на сайт http://aiesec.ua та зареєструватися», — говорить віце-президент з управління талантами AIESEC в Дніпрі Валерія Буцька.

Як розповіла віце-президент з вихідних стажувань AIESEC у Дніпрі Анна Агєєва,  волонтерське стажування триває 6 тижнів. Під час нього можна розвинути свої волонтерські навички та покращити англійську, а також поїхати на стажування. Для цього потрібно обрати на сайті AIESEC певний проект. Найпопулярніші країни, куди їдуть з Дніпра – це Польща, Греція, Турція, Італія, Германія.

«В свою чергу, до нас приїздять студенти з Китаю, Турції, Єгипту, Греції та Італії. Тож цим літом заплановані курси іноземної мов: англійської, китайської, німецької та французської. Викладачами будуть саме наші іноземні волонтери — носії мови», — стверджує віце-президент з вхідних стажувань AIESEC у Дніпрі Денис Субач.


Раніше ми розповідали, що мешканці Піщанської ОТГ готові перекрити трасу через перенесення автостанції та зміну маршрутів.

Теги: