Студенти Дніпровського університету зняли артхаусне кіно

Карантин суттєво вплинув на зміни в багатьох сферах нашого життя. Не оминув він і студентів. Через обмеження молодь не тільки була вимушена перейти на дистанційне навчання, а й відмовитися від багатьох заходів активної діяльності. Які альтернативи відкрили для себе представники студентського самоврядування Дніпровського національного університету розповіли у пресцентрі Відкритого Владислава Козіна, Вікторія Яковенко-Хохолєва та Антон Маринюк.

Дніпро – одне з небагатьох міст України, яке може похизуватися великою кількістю активної молоді. Вагома частина з них – студенти. Найбільший університет міста, ДНУ ім. Олеся Гончара, стабільно проводив масштабні заходи в Палаці студентів. Серед них: урочиста посвята першокурсників, «Кубок ректора», «Містер і Міс», а також ряд факультетских конкурсів та концертів. З впровадженням карантинних обмежень усі події довелося відкласти в довгий ящик.

«Карантин для нас розпочався дуже несвоєчасно. Майже на кожному з 14 факультетів розпочалася активна підготовка до конкурсу «Містер і Міс». У деяких було готове абсолютно все. Спочатку ми пройшли стадію заперечення. Сподівалися, що пересидимо кілька днів, максимум тижнів, і повернемося до звичного активного режиму. Як можна зрозуміти, не сталося як гадалося. Тож довелося адаптуватися до нових умов», — коментує заступниця голови Ради студентів ДНУ з питань медіа та комунікацій Владислава Козіна.

IMG 6217

Традиційно Рада студентів проводить масштабний концерт «Магістру знову 17». Цього року хлопці та дівчата вирішили не порушувати традицію, тож перенесли захід на екрани. Представники студентського телебачення «ГончарТВ» зняли повнометражний фільм за сценарієм концерту. Обрали основні локації, де можна зустріти студента ДНУ: парк Шевченка, студентське містечко, Палац культури.

Головний редактор «ГончарТВ» Антон Маринюк розповідає: «Це буде незвичне кіно – артхаусне. Ми не знаємо, як на нього відреагують глядачі, але сподіваємося, що їм сподобається. Раніше такого досвіду у нас не було. Ми знімали сюжети, короткі відео розважального характеру, але повнометражної стрічки ще не було. Премєра запланована на 30 грудня».

IMG 6221 e1609257742412

Дистанційне навчання змусило студентів направити всю свою енергію в онлайн-простір. Велику увагу почали приділяти соціальним мережам, задіяли всі діджитал-можливості.

«Роль соцмереж за останній рік суттєво виросла. Упор ми зробили на Інстаграм, так як ця платформа найбільш популярна серед студентів. У прямих ефірах ми проводили навчальні та розважальні заходи, намагалися не втрачати контакт з аудиторією», — каже голова пресслужби Ради студентів ДНУ Вікторія Яковенко-Хохолєва.

IMG 6211 e1609257771494

Студенти переконані, що які б правила не диктували карантин та обставини, можна залишатися активістом і проявляти свою небайдужу позицію.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Стипендии от экс-президента: студенты Днепровского университета получили деньги от Кучмы | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,