У Дніпрі відбудеться артвечір, присвячений мистецтву модерна

У Дніпрі проходить серія артзустрічей, на яких мистецтвознавці та художники розповідають про тонкощі та особливості живопису окремих епох. Про це розповіла у пресцентрі Відкритого засновниця школи артекспертів Юлія Тарасенко.

16 грудня у Дніпрі відбудеться артвечір «Все має значення», присвячений модерну. Його організатори – школа артекспертів та її засновниця Юлія Тарасенко. Це вже не перша зустріч, яку проводять мистецтвознавці. Раніше вони розповідали про інші художні напрямки.

На таких артвечорах відвідувачі дізнаються про час, у якому народжувалися шедеври, про геніїв, які їх створювали, про сенси, які закладені в творчості та емоції, які вони нам дарують.

«Модерн – це період нового часу. Коли творець відходить від звичного, від класики. Ця епоха наповнена великими художніми відкриттями та змінами, без яких сьогодні вже неможливо уявити мистецтво. Тож ми запрошуємо всіх приєднатися до наших артвечорів, аби стати ближчими до прекрасного», — каже Юлія Тарасенко.

IMG 5074 e1608050898205

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Днепровские фигуристки стали призерами Всеукраинских соревнований | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,