У Дніпрі відкривається нова арт-галерея: чим дивуватимуть містян

1 грудня у Дніпрі відкриється нова арт-галерея. Сучансі художники та скульптори з України та Європи будуть презентувати там експозиції своїх робіт. Які цікавинки чекають на відвідувачей галереї, розповіла у пресцентрі Відкритого її власниця Валентина Яровенко. 

На проспекті Перемоги у Дніпрі відкриється нова арт-галерея «YA ART». У ній будуть представлені роботи сучасних українських та закордонних художників і скульпторів. За бажанням відвідувачі зможуть їх придбати. Окрім того, у галереї діятиме послуга підбору декора та предметів мистецтва під інтер’єр вашого приміщення.

Першого грудня, на відкритті, уперше в нашому місті будуть презентовані картини відомої художниці з Києва Оксани Мась. За її роботами закріплений статус рівня музейної збірки міжнародного значення.  Також будуть представлені скульптури, керамічні вироби та унікальні предемети декору.

Власниця галереї Валентина Яровенко каже: «Ступінь залученості людей у мистецтво є одним із головних критеріїв освіченості та культури нації. Мені відомо багато неймовірних українських художників, скульпторів і керамістів. І я сподіваюся, що відкриття арт-галереї зробить свій внесок у розвиток вітчизняного арт-ринку».

photo 2020 11 24 11 10 03

Відкриття галереї «YA ART» пройде 1 грудня за адресою пр. Перемоги, 62. Вхід для всіх бажаючих безкоштовний.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Днепровская пиксельная стена получила награду в конкурсе «Проект года» | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,