Творчість та волонтерство: як працює благодійний фонд «Пісні, народжені в АТО»

«Пісні, народжені в АТО» – найбільший військово-патріотичний проект України, який організовував музичні фестивалі, регати. А з початку війни усі зусилля спрямували на допомогу армії та мешканців.

Про це Відкритому розповіла представниця фонду «Пісні, народжені в АТО» Наталія Шуліка. 

Творчість та волонтерство: як працює благодійний фонд «Пісні, народжені в АТО» - рис. 1

З 24 лютого мирна концертна діяльність фонду «Пісні, народжені в АТО» змінилася на волонтерську. Кошти збирають на підтримку як військових, так й цивільних.

«Якщо по напрямкам, то це: підтримка переселенців, допомога громадам нашої області, забезпечення потреб захисників. Щодо останнього ми вже закупили близько тисячі комплектів термобілизни, прибрали більше 16 генераторів, пили, засоби зв’язку і т.д. Кожну заявку від підрозділу ми намагаємося аналізувати, таким чином закриваючи найактуальніші потреби. Велику допомогу маємо від інших країн: Польщі , Німеччини, Італії та Ізраїля. Отримано десятки тон гуманітарної допомоги», – розповіла представниця фонду «Пісні, народжені в АТО».

Так, завдяки допомозі з-за кордону було передано близько 1000 аптечок для військових. Збір коштів триває, адже потреби все ще є. Тож, якщо бажаєте допомогти фінансово, представляємо реквізити фонду «Пісні, народжені в АТО».

  • Найменування отримувача: БО БФ ПІСНІ НАРОДЖЕНІ В АТО
  • Код отримувача: 43521384
  • Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN: UA963052990000026009050020391
  • Назва банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Однак волонтерство вдається поєднувати з основною діяльністю.

«Ми не переключилися тільки на військові потреби, бо більшість наших артистів повернулися на війну. Ми продовжуємо займатися концертною діяльністю. Все ж таки. Ми плануємо проводити концерти, збирати наших лауреатів для підняття бойового духу. Ми вже маємо ідею, зараз не буду розповідати, однак щось готуємо», – поділилася Наталія Шуліка.

Наталія Шуліка

Наталія Шуліка

«Пісні, народжені в АТО» – найбільший військово-патріотичний проект України, який організовував музичні фестивалі.

«Створили фонд два роки тому – на підтримку наших захисників. Організовували пісенні фестивалі, регати. А з початку війни усі зусилля спрямували на допомогу армії та мешканців уражених війною регіонів», – розповіла представниця благодійного фонду.

Піснями, наші воїни розповідають про війну та перемогу, про любов та ненависть, про силу та слабкість, вірність та зраду. Створення благодійного фонду мало на меті популяризацію таких пісень.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Военное положение: стоит ли днепрянам посещать кладбище на поминальные дни.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги: , , , ,

Підпишись на Відкритий: